KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11244465
nr 1124 4465
Emile Zoir
(1867-1936), Sverige
Akvarell, Emile Zoir (1867-1936), Hamn, signerad, 55x77 ca
Carl Emile Zoir, svensk målare och grafiker född 1867, död 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:17:02
Emile Zoir
Läs mer om Emile Zoir